/*********************************************** * AnyLink JS Drop Down Menu v2.0- C Dynamic Drive DHTML code library (www.dynamicdrive.com) ***********************************************/
powrót
copyright © by J.K.Chris

ŻYCIE PO ŻYCIU Z BRUCEM MOENEM
Warszawa, listopad 2004


GALERIA


<01> <02> <03> <04> <05> <06> <07> <08> <09> <10>
<11> <12> <13> <14> <15> <16> <17> <18> <19> <20>
<21> <22> <23> <24> <25> <26> <27> <28> <29> <30>
<31>

.

.

.

.

.

.

.

.

.

fotogaleria


KOLEKCJA MULTIMEDIALNA

Warszawskie 2-stopniowe warsztaty "Życie po życiu" i "Eksploracje partnerskie" poprowadzone przez Bruce'a Moen'a w dniach 19-23 listopada 2004 roku były rejestrowane zarówno od strony dźwiękowej jak i wizualnej. Kompilacja wyjściowa w obu przypadkach jest dwujęzyczna (polski i angielski); na warsztatach był tłumacz, więc wszystko co mówił Bruce - jest i po polsku. Bruce jest autorem 5 książek, z których 4 wydano w Polsce: "Podróże w Nieznane", "Podróż poza wszelkie wątpliwości", "Podróż do życia po śmierci", "Voyage to Curiosity's Father", "Świadome podróże w niefizyczne światy".

Organizatorką spotkania, której składam podziękowania za możliwość udostępnienia niniejszego materiału w wersji online - była Agnieszka Jurko, z którą można skontaktować się telefonicznie (kom.: 501-625-528) lub mailowo: (agnieszka-jurko@wp.pl). Agnieszka organizuje także różne inne profesjonalne warsztaty i dlatego warto czasem ją zapytać o najbliższe plany.

UWAGA: pobieranie plików wymaga zalogowania lub rejestracji (bezpłatnej). Z uwagi na rozmiar plików i możliwość zerwania połączenia w trakcie ściągania, zalecamy zainstalowanie jakiegoś programu wspomagającego (np. Getright czy Flashget).


1. Ścieżka dźwiękowa

Ścieżka dźwiękowa obejmuje ponad 31 godzin materiału. Materiał audio został pocięty tak, aby można było się nim wygodnie posługiwać; zachowano podział na dni i przerwy, oraz pocięto 'debriefy' (omówienia/relacje z ćwiczeń/eksploracji) tam, gdzie robiono grupowe i już konkretne badania. Do dyspozycji (do darmowego pobrania na użytek prywatny) oddajemy materiał w jakości poglądowej, skompresowany w formacie MP3; jest to jakość nadająca się do odsłuchu i pracy.

Zainteresowanych lepszą jakością i możliwością odsłuchu na przenośnych odtwarzaczach - zachęcamy do zakupu tego materiału w formacie mp3 (w dobrej jakości odsłuchowej) na CD. Szczegóły w naszej ofercie.

TYTUŁ / TITLE

DOWNLOAD

DZIEŃ 1 (pokaż / ukryj) | DAY 1 (show / hide)

<47.5 MB>

DZIEŃ 2 (pokaż / ukryj) | DAY 2 (show / hide)

<46.6 MB>

DZIEŃ 3 (pokaż / ukryj) | DAY 3 (show / hide)

<45.3 MB>

DZIEŃ 4 (pokaż / ukryj) | DAY 4 (show / hide)

<36.0 MB>

DZIEŃ 5 (pokaż / ukryj) | DAY 5 (show / hide)

<43.3 MB>


2. Materiał filmowy

Co zawiera film "Badanie Życia po Życiu"? Film trwa ok. 3 godziny i 10 minut i jest to materiał edukacyjny, instruktażowy a zarazem wizualna relacja z naszych warsztatów. Film zawiera całą serię wykładów teoretycznych wraz z doświadczalnym opisem ćwiczeń przygotowujących do odzyskań zarówno samodzielnych jak i partnerskich. Częścią filmu jest półgodzinne ćwiczenie Odzyskania, które możesz przejść niejako z uczestnikami warsztatów. Zobaczysz jak wyglądały nasze relacje z Odzyskań solo jak i partnerskich. Dowiesz się jak zostać "pogromcą duchów" ;-). Posłuchasz wywiadu, w którym Bruce odsłania nieco więcej na temat swojej pracy w zakresie Badania Życia po Życiu. Poznasz warszawskie warsztaty poprowadzone przez Bruce'a od środka. Materiał filmowy zawiera sekcje nieobecne na ścieżce dźwiękowej.

Do dyspozycji internetowej oddajemy komplet w jakości poglądowej MP4. Całość zajmuje ok. 260MB i są to pliki w polskiej wersji językowej (lektor). Wydanie na DVD zawiera dwie (przełączane) wersje językowe - polską i oryginalną angielską. Obejrzyj także 45-minutową "pamiątkę multimedialną" - najlepsze fragmenty (większa rozdzialczość). Materiał znakomicie nadaje się do prezentacji wśród znajomych, naprawdę niepowtarzalny klimat.

Zainteresowanych w/w materiałami video w dobrej jakości i wydaniu dwujęzycznym - zachęcamy do zakupu na DVD. Szczegóły w naszej ofercie.

TYTUŁ / TITLE

YOUTUBE

DOWNLOAD

[MP4] Badanie Życia po Życiu, część 1 / Exploring the Afterlife, part 1

---

82MB / 61'52"

[MP4] Badanie Życia po Życiu, część 2 (ćwiczenie) / Exploring the Afterlife, part 2 (exercise)

---

40MB / 30'18"

[MP4] Badanie Życia po Życiu, część 3 / Exploring the Afterlife, part 3

---

138MB / 99'08"

[MP4] Nasze Badanie Życia po Życiu z Brucem Moenem

odtwarzaj

99MB / 47'20"


Niniejsze materiały mogą być używane wyłącznie do użytku prywatnego. Inne zastosowania jak rozpowszechnianie (z internetem włącznie), wykorzystanie komercyjne lub publiczne (radio, TV i inne), etc. - wymagają pisemnej zgody ze strony organizatora (Agnieszka Jurko). Zgodę organizatora można uzyskać także poprzez kontakt z: kippin@poczta.onet.pl oraz Pawłem Trzcińskim (bcdpawel@kabatnet.waw.pl).