/*********************************************** * AnyLink JS Drop Down Menu v2.0- C Dynamic Drive DHTML code library (www.dynamicdrive.com) ***********************************************/
powrót
copyright © by J.K.Chris

ŻYCIE PO ŻYCIU Z BRUCEM MOENEM
Warszawa, listopad 2004


GALERIA


<01> <02> <03> <04> <05> <06> <07> <08> <09> <10>
<11> <12> <13> <14> <15> <16> <17> <18> <19> <20>
<21> <22> <23> <24> <25> <26> <27> <28> <29> <30>
<31>

.

.

.

.

.

.

.

.

.

fotogaleria


KOLEKCJA MULTIMEDIALNA

Warszawskie 2-stopniowe warsztaty "Życie po życiu" i "Eksploracje partnerskie" poprowadzone przez Bruce'a Moen'a w dniach 19-23 listopada 2004 roku były rejestrowane zarówno od strony dźwiękowej jak i wizualnej. Kompilacja wyjściowa w obu przypadkach jest dwujęzyczna (polski i angielski); na warsztatach był tłumacz, więc wszystko co mówił Bruce - jest i po polsku. Bruce jest autorem 5 książek, z których 4 wydano w Polsce: "Podróże w Nieznane", "Podróż poza wszelkie wątpliwości", "Podróż do życia po śmierci", "Voyage to Curiosity's Father", "Świadome podróże w niefizyczne światy".

Organizatorką spotkania, której składam podziękowania za możliwość udostępnienia niniejszego materiału w wersji online - była Agnieszka Jurko, z którą można skontaktować się telefonicznie (kom.: 501-625-528) lub mailowo: (agnieszka-jurko@wp.pl). Agnieszka organizuje także różne inne profesjonalne warsztaty i dlatego warto czasem ją zapytać o najbliższe plany.


1. Ścieżka dźwiękowa

Ścieżka dźwiękowa obejmuje ponad 31 godzin materiału. Materiał audio został pocięty tak, aby można było się nim wygodnie posługiwać; zachowano podział na dni i przerwy, oraz pocięto 'debriefy' (omówienia/relacje z ćwiczeń/eksploracji) tam, gdzie robiono grupowe i już konkretne badania. Do dyspozycji (do darmowego pobrania na użytek prywatny) oddajemy materiał w jakości poglądowej, skompresowany w formacie MP3; jest to jakość nadająca się do odsłuchu i pracy.

Jeśli szukasz lepszej jakości (choć na tamte czasy nie było szaleństwa) - możesz zapytać o kopię na płytach.

TYTUŁ / TITLE

DOWNLOAD

DZIEŃ 1 (pokaż / ukryj) | DAY 1 (show / hide)

<47.5 MB>

DZIEŃ 2 (pokaż / ukryj) | DAY 2 (show / hide)

<46.6 MB>

DZIEŃ 3 (pokaż / ukryj) | DAY 3 (show / hide)

<45.3 MB>

DZIEŃ 4 (pokaż / ukryj) | DAY 4 (show / hide)

<36.0 MB>

DZIEŃ 5 (pokaż / ukryj) | DAY 5 (show / hide)

<43.3 MB>


2. Materiał filmowy

Co zawiera film "Badanie Życia po Życiu"? Film trwa ok. 3 godziny i 10 minut i jest to materiał edukacyjny, instruktażowy a zarazem wizualna relacja z naszych warsztatów. Film zawiera całą serię wykładów teoretycznych wraz z doświadczalnym opisem ćwiczeń przygotowujących do odzyskań zarówno samodzielnych jak i partnerskich. Częścią filmu jest półgodzinne ćwiczenie Odzyskania, które możesz przejść niejako z uczestnikami warsztatów. Zobaczysz jak wyglądały nasze relacje z Odzyskań solo jak i partnerskich. Dowiesz się jak zostać "pogromcą duchów" ;-). Posłuchasz wywiadu, w którym Bruce odsłania nieco więcej na temat swojej pracy w zakresie Badania Życia po Życiu. Poznasz warszawskie warsztaty poprowadzone przez Bruce'a od środka. Materiał filmowy zawiera sekcje nieobecne na ścieżce dźwiękowej.

Do dyspozycji internetowej oddajemy komplet w jakości poglądowej MP4. Całość zajmuje ok. 260MB i są to pliki w polskiej wersji językowej (lektor). Wydanie na DVD zawiera dwie (przełączane) wersje językowe - polską i oryginalną angielską. Obejrzyj także 45-minutową "pamiątkę multimedialną" - najlepsze fragmenty (większa rozdzialczość). Materiał znakomicie nadaje się do prezentacji wśród znajomych, naprawdę niepowtarzalny klimat.

Jeśli szukasz lepszej jakości (choć na tamte czasy nie było szaleństwa) - możesz zapytać o kopię na płytach.

TYTUŁ / TITLE

YOUTUBE

DOWNLOAD

[MP4] Badanie Życia po Życiu, część 1 / Exploring the Afterlife, part 1

---

82MB / 61'52"

[MP4] Badanie Życia po Życiu, część 2 (ćwiczenie) / Exploring the Afterlife, part 2 (exercise)

---

40MB / 30'18"

[MP4] Badanie Życia po Życiu, część 3 / Exploring the Afterlife, part 3

---

138MB / 99'08"

[MP4] Nasze Badanie Życia po Życiu z Brucem Moenem

odtwarzaj

99MB / 47'20"


Niniejsze materiały mogą być używane wyłącznie do użytku prywatnego. Inne zastosowania jak rozpowszechnianie (z internetem włącznie), wykorzystanie komercyjne lub publiczne (radio, TV i inne), etc. - wymagają pisemnej zgody ze strony organizatora (Agnieszka Jurko). Zgodę organizatora można uzyskać także poprzez kontakt z: kippin@poczta.onet.pl oraz Pawłem Trzcińskim (bcdpawel@kabatnet.waw.pl).