copyright © by J.K.Chris

MOST CZASU - PROJEKT LOTTO


Most Czasu - Projekt Lotto rozpoczął się od prowokacyjnej pracy badawczej, która powstała w lipcu 2004 roku; w ślad za nią poszły eksperymenty; sukces okazał się niezwykły. Wiele danych wymaga jeszcze opracowania do formy użytkowej, od tamtej pory - pojawiły się również nowe kierunki, które jako całość - tworzą podwaliny skutecznego systemu odwzorowującego efekt transmisji danych w czasie.
"MOST CZASU: PROJEKT LOTTO"
- 10 LAT PÓŹNIEJ


"Witaj.

Nazywam się Krzysztof Jaros i 10 lat temu opracowałem metodę, która z założenia - wspiera proces jasnowidzenia w zakresie pozyskiwania danych precyzyjnych. Metodę tę nazwałem 'Most Czasu - Projekt Lotto', ponieważ dane precyzyjne to mogą być np. liczby. Metoda działa w oparciu o swoistą "pamięć własnej przyszłości" i wykorzystuje szereg autorskich rozwiązań, takich jak m.in. sprzężenia zwrotne w czasie. To stwarza idealne warunki do eksperymentowania - do prac badawczych nad świadomością, do edukacyjnej rozrywki i do rozwoju osobistego. Bo Most Czasu, to coś więcej niż gry liczbowe - to głęboka i autentyczna integracja na linii czasu, osobista transformacja, przygoda życia.

Opracowaną przez siebie metodę upubliczniłem już wtedy, w 2004 roku. W ciągu tych 10 lat - materiały zostały pobrane tysiące razy, zarówno w kraju jak i za granicą. W obrębie minionej dekady - otrzymałem wiele listów i zapytań o szczegóły, widziałem i słyszałem o wielu eksperymentach, a niezależne badania zdawały się potwierdzać to - co odkryłem i uporządkowałem. W międzyczasie, ogólny poziom percepcji społecznej (w sensie lepszego rozumienia zagadnień związanych ze świadomością, fizyką, technologią) również się podniósł. Wielu spraw nie trzeba dziś już tłumaczyć ani forsować, bo dzięki książkom, filmom, internetowi i globalizacji - utrwaliły się one w mowie potocznej. Wbrew pozorom - przez te 10 lat - staliśmy się innymi ludźmi.

Dziś - w dobie raczkujących komputerów kwantowych, akceleratorów odtwarzających początki wszechświata, zmierzonych czarnych dziur i odkrytych egzoplanet, w dobie neurobiologii, która bada takie zjawiska jak świadome śnienie, percepcja czasu i sensu, telepatia i jasnowidzenie - myślę, że mój projekt sprzed 10 lat - trafił we właściwy moment, by odsłonić się w nowej, bardziej użytkowej formie. Dlatego chciałbym wszystkich zainteresowanych i zainspirowanych moimi pracami powiadomić, że nowa odsłona już jest."

 

Dobrze, a co jest?

Przede wszystkim - autorskie oprogramowanie komputerowe, które w pracy z moją metodą - wiele rzeczy doprecyzowuje, upraszcza, dzieli na mniejsze porcje. Już nie musisz tego wszystkiego ogarniać ani pilnować zbyt wielu rzeczy 'na raz'. Wystarczy że zastosujesz się do instrukcji i wykonasz wszystko krok po kroku. Jeśli będziesz mieć pytania - stosowne podręczniki wyjaśnią wiele kwestii w prosty, przyjazny i przejrzysty sposób; każdy krok jest opisany i daje podstawę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XvSGzJnUTUM&list=PLAXqtv6GxGz3jLwSPT-TpvxbfQrYarXbc


BONUS: całość (program komputerowy plus podręczniki) można znaleźć tutaj:

 

pobierz

 

Pierwotnie pakiet był odpłatny, obecnie jest darmowy, z możliwością dobrowolnej opłaty.

Jeśli chcesz jej dokonać - skontaktuj się z autorem. Miłej zabawy!


CZYM JEST MOST CZASU?

Most Czasu, to sposób "przesyłania" informacji w czasie, zarówno wprzód jak i wstecz. Most Czasu - Projekt Lotto, to metoda przesyłania w czasie tzw. informacji precyzyjnych. Most Czasu, to także sposób na integrację na linii czasu, czyli nawiązanie lepszego i bardziej autentycznego kontaktu ze swoim Wewnętrznym Ja.

Most Czasu bazuje na koncepcji pamięci i pamiętania, niezależnie od kierunku upływu czasu - co oznacza, że wspomnienia można przywoływać nie tylko z przeszłości, ale również m.in. z przyszłości. W stosunku do innych metod, Most Czasu wprowadza jeszcze kilka nowych zmiennych. Jedną z nich jest to: aby coś sobie przypomnieć - trzeba wpierw to zapamiętać - i ktoś to musi zrobić. "Zapamiętywanie" może być więc celowe i świadome. Przypominanie sobie i zapamiętywanie, w takim ujęciu - są jak dwie połówki intuicji: przeczucie (wgląd) i potwierdzenie - połówki, które łączy emocjonalna, duchowa, psychiczna, kwantowa - "jakaś" więź.

Ponieważ mówimy tu o dynamicznej relacji pomiędzy dwoma rozwijającymi się punktami czasu - cały proces można więc nazwać "sprzężeniem zwrotnym w czasie". Punktem krytycznym jest moment, w którym następuje tzw. konfrontacja, czyli zderzenie oczekiwań (przewidywań) z konkretną namacalną rzeczywistością. Wówczas cykl się zamyka.

Sprzężenia zwrotne w czasie skupiają się na "odbieraniu" określonych informacji, więc kolejną zmienną są pewne procedury wykonawcze, redukujące ilość niechcianych wspomnień (impulsów z przyszłości) i jednocześnie wzmacniające jakość wspomnień, które są pożądane. W praktyce oznacza to, że podczas gdy kolejne wydarzenia następują jedne po drugich, powoli zbliżając się do punktu krytycznego - świadomość każdego z tych wydarzeń wywołuje niekontrolowaną pętlę sprzężenia zwrotnego.

A - co sprawia, że konkretne a nie przypadkowe punkty czasu zatrzaskują się ze sobą? Z tym bywa różnie. Czasem są to emocje związane z jakimś tematem, emocje które pojawiają się w kontekście otaczających zmian. Czasem jest to efekt następujących po sobie, rozmaitych przyczyn i skutków, sięgających daleko w przeszłość i szeroko w świat. Można też przyjąć, że gdzieś w zakamarkach poza czasem - istnieje jakiś ogólny Większy Plan, który jesteśmy w stanie odsłaniać jedynie po kawałku. Jednak w kontekście Mostu Czasu - jest coś jeszcze. Świadoma i celowa intencja, która poprzedza cały proces. Jeśli zadanie wykonywane jest krok po kroku "choćby nie wiem co", niezależnie od wyników pośrednich - to wówczas różne rzeczy zaczynają ze sobą współgrać wskutek zdeterminowanej realizacji określonego zamiaru. Nawet jeśli nie wszystko po drodze wyjdzie jak zaplanowano - ów zamiar, intencja - jest siłą, która wszystko wiąże i która przeciwstawia się dowolności.

I tak na marginesie. Sprzężenia zwrotne w czasie wydają się wyjaśniać - dlaczego intuicja czasem bywa zawodna. Tak naprawdę to nie intuicja bywa zawodna, ale źródło informacji, które ją pobudza do działania. Sprzężenia zwrotne, które zatrzaskują błędne dane. Weźmy taki przykład. Kiedyś - miliony ludzi mówiło o różnych wersjach końca świata. Całkiem niedawno - miliony ludzi zachwycało się efektami specjalnymi w filmach fantastycznych na temat - jaki ten koniec świata mógłby być "już dziś". Trudno stwierdzić gdzie lub kiedy - tak naprawdę się rozpoczyna źródło tej wielkiej pętli czasu; czy ma ona źródło w wielowiekowej ewolucji zdarzeń, czy jest to część planu zapisanego w strukturze bytu lub poza czasem. Faktem jest to, że fikcyjne dane budzące tak wiele emocji - okazują się być źródłem inspiracji dla takich ludzi jak Nostradamus. Czy Nostradamus nakręcił filmowców? Czy filmowcy nakręcili Nostradamusa? Zależy jak szeroko na to spojrzeć. Czy Nostradamus i filmowcy byli częścią tej samej linii przyczyn i skutków? być może. Czy ktoś, gdzieś, poza czasem jaki znamy - zaplanował to w ten sposób? Bardzo prawdopodobne. Faktem jest, że tego typu korelacje występują, sprawiając kłopot widzącym więcej.

Aby sprzężenia zwrotne w czasie mogły służyć pozyskiwaniu tzw. "informacji precyzyjnych" - kolejną zmienną jest zastosowanie tzw. kryptografii semantycznej, polegającej na kodowaniu danych takich jak liczby - na symboliczne uogólnienia. Dlaczego obrazy a nie liczby? Dla psychiki - liczby są "niewyraźne" jakościowo i "jednakowe" wizualnie. Próba ich identyfikacji przypomina próbę określenia jednego spośród kilkudziesięciu odcieni szarości - wyłącznie na podstawie wyrwanej z kontekstu migawki koloru na bliżej nieokreślonym tle. Z kolei dwa, wystarczająco różne znaczeniowo obrazy - nadal pozostaną względnie nienaruszone po przetworzeniu przez psychikę. Liczby zamienione na inteligentne obrazy i obiekty - stają się strawne dla psychiki i dopiero wtedy - można je przesłać. Innymi słowy - zmniejszamy i filtrujemy szum i wzmacniamy sygnał użytkowy. Każdy tak potrafi. I każdy może.

Most Czasu jako metoda - wprowadza także pewne ciekawe zjawisko, które można nazwać "koherencją świadomości". Oznacza to, że świadomość częściej styka ze zdarzeniami losowymi które są z nią spójne i częściej będzie takie wytwarzać wokół siebie - jeśli na celowym oddziaływaniu na otoczenie się skupi. Choć ten aspekt jest nieistotny względem publicznych maszyn losujących - jest on przydatny w życiu codziennym. A dlaczego nieistotny dla tych maszyn? Publiczne systemy losujące mają fajną cechę - są nie tylko pod wysokim nadzorem, losowe fizycznie, ale są też "kapryśne". Miliony ludzi walczy o ich uwagę i każdy robi to po swojemu, po prostu skupiając się na nich i na sobie. Projekt Lotto jest inny. Oddalasz się od szumu emocji wokół maszyn losujących i oddalasz się od maszyn losujących w ogóle. Zapominasz o grze liczbowej, a skupiasz się na tym, czego źródłem będziesz - i stajesz się źródłem tego, co już masz. Wtedy - to zadziała.


Na youtube znajdziesz:

1. Wykład prywatny zarejestroany 4-II-2014 (ponad 2 godziny materiału, podział na 13 sekcji tematycznych)

1. Wykład prywatny zarejestroany 30-I-2014 (ok. godzina materiału)

3. Przegląd funckji programu TLP w wersji 1.0


https://www.youtube.com/watch?v=XvSGzJnUTUM&list=PLAXqtv6GxGz3jLwSPT-TpvxbfQrYarXbc


PYTANIE: To wszystko wydaje się takie skomplikowane; nie można jakoś prościej?

ODPOWIEDŹ: Jak wszystko co nowe - i ta metoda wymaga oswojenia się z nowymi koncepcjami i narzędziami. Program komputerowy wiele spraw upraszcza, a reszta - to kwestia wprawy i praktyki. Z naszych doświadczeń wynika, że dla osób słabo posługujących się komputerem - moja aplikacja nie stanowi większego wyzwania, a metoda staje się bardziej przejrzysta i przyjazna. Plus - temat jest rozwojowy, więc jeśli czegoś nie wiesz - napisz.

 

PYTANIE: Czy stosując Projekt Lotto - będę regularnie wygrywać?

ODPOWIEDŹ: Projekt Lotto sprawia, że sukcesy w grach liczbowych przestają być wynikiem "przypadkowego" szczęścia, a stają się domeną umiejętności. Nie oznacza to, że automatycznie zaczynasz wygrywać. Jak każda umiejętność - również i tę trzeba trenować. To trochę jak z jazdą samochodem. Nie każdy ma do tego smykałkę (nawet jeśli musi jeździć), nie każdy często jeździ samochodem, nie każdy zdobywa prawo jazdy, czasem zdarzają się stłuczki, nie każdy jeździ na szybkich torach wyścigowych, czasem ktoś ma naturalny geniusz. Posługując się Mostem Czasu - zmienia się Twój poziom gry, nawet jeśli wyniki są takie same. Przysłowiową "marchewką na kiju" jest to, że masz szanse by zdobyć wygraną świadomie i celowo. Most Czasu to przygoda życia, a życie to coś więcej niż jeden strzał. Być może zdobędziesz wygraną w grach liczbowych, a być może nie. Ale na wiele spraw w swoim życiu - zaczniesz patrzeć inaczej i wiele rzeczy w Twoim życiu zacznie działać inaczej.


z pozdrowieniami od
innych Odkrywców,
J.K.C."PROJEKT LOTTO"
wydanie 1 (2004r.)


STRESZCZENIE

"Projekt Lotto" prezentuje teoretyczną stronę zagadnienia i stanowi zarazem silną podbudowę do eksperymentów doświadczalnych z wykorzystaniem metod psychotelepercepcji do badania celów wysoce precyzyjnych o niskiej (małej) dowolności opisu, znajdujących się w przyszłości w obrębie (względem) danego podmiotu. Popularna gra liczbowa toto-lotek jest idealnym przykładem źródła danych precyzyjnych, ponieważ generuje zdarzenia losowe i nie jest generatorem izolowanym - spełnia kryteria dynamiki wielowarstwowej. Z jednej strony jest to fizyczny generator losowy, z drugiej jego losowość objawia się na płaszczyźnie wpływów psychicznych pochodzących od milionów grających osób, z których każda dysponuje jakimś nieokreślonym potencjałem uzdolnień psychicznych (wpływ na rzeczywistość fizyczną).

Niniejsza praca prezentuje szczegółowe wyjaśnienie dlaczego źródła danych precyzyjnych takie jak toto-lotek są "kapryśne", tzn. Stanowią pewną barierę (jakości wyników i powtarzalności w czasie) dla jasnowidzenia w czasie, mimo iż samo jasnowidzenie - jest powszechnym i naturalnym codziennym zjawiskiem (intuicja, przebłyski "czucia", zbiegi okoliczności, etc.).

Pierwsza część tej pracy omawia w skrócie zagadnienie mechanizmów psychotelepercepcji i problemów jakie ze sobą niesie w przypadkach takich jak toto-lotek. Zaprezentowane wyjaśnienie grupujące cele na wysoce precyzyjne i cele typowe - bazuje na koncepcji kontekstowych przestrzeni fazowych jakimi można opisać odbieraną informację pochodzącą z percepcji nieuwarunkowanej. W oparciu o własny model, autor przedstawia w jaki sposób konwertować dane precyzyjne na cele łatwe do określenia metodami psychotelepercepcji.

W drugiej części tej pracy autor przedstawia nowy model jasnowidzenia w czasie, opierając go o potencjalne obiektywne właściwości (możliwości) ludzkiej psychiki. Model ten bazuje na idei ciągłego w czasie samosprzężenia zwrotnego pomiędzy dowolnymi punktami czasu, względem zlokalizowanego w (jednej fizycznej) "teraźniejszości" - podmiotu. Autor wskazuje że wgląd w przyszłość w badanych przypadkach nie jest wiedzą na temat przyszłych zdarzeń ale dotyczy przyszłej wiedzy podmiotu na temat znanych mu faktów przewidzianych wcześniej. Ta część pracy zawiera również wyjaśnienie problemu paradoksów czasowych (nieistniejące przyszłości) weryfikowalne doświadczalnie przy użyciu prostych metod. Autor oferuje wyjaśnienie, jak celowo kształtować sprzężenia zwrotne wstecz czasu, aby doprowadzić do przekazywania użytkowej informacji zwrotnej odbieranej jako "wgląd w przyszłość".

Pomimo iż praca ma charakter teoretyczny, bazuje ona na wstępnych doświadczeniach, jakie pokazały wysoką skuteczność opracowanej przez autora metody, jednocześnie sugerując bardzo wysokie prawdopodobieństwo prawdziwości prezentowanych modeli i założeń. Autor nie skupia się na czysto teoretycznych rozważaniach, ale pokazuje co i jak zrobić w sposób praktyczny (wraz z przykładami), aby przystąpić do części doświadczalnej. Autor sugeruje, że do prowadzenia badań wystarczą osoby uzdolnione przeciętnie i wskazuje w skrócie omawia metody poprawiania jakości sygnałów użytkowych.

Autor wyjaśnia różnicę w psychotelepercepcji nakierowanej na cele zewnętrzne a tej, która jest warunkowana sprzężeniami zwrotnymi w czasie.
DOMOWE EKSPERYMENTY - SESJE IMPROWIZOWANE

Założeniem Projektu Lotto jest możliwość łatwej realizacji, w zwykłych warunkach domowych. Oto kilka przykładów, które zostały zarchiwizowane, a które zostały wykonane dość świeżo po opracowaniu części pierwszej projektu.

[14.05.2006] K.J.: Zmęczenie a proces sprzężenia zwrotnego - niezaplanowana sesja

[12.05.2006] K.J., DB02E2: "Więcej" nie musi oznaczać "lepiej" - 2 sesje

[11.05.2006] DB02E2: Wyjaśniając proces - spontaniczna sesja

[10.05.2006] K.J.: Powrót do źródeł - spontaniczna sesja

[07/08.03.2006] TB02E2: mały wielki sukces - jeden numer, ale za to jaki odrzutowy ;-)

[maj - czerwiec 2004] eksperyment publiczny: szczęśliwa siódemka a do tego w ciemno