copyright © by J.K.Chris

NOTATKI BADAWCZE


Badania nad świadomością, to nie tylko wyszukiwanie abstrakcyjnych tematów, które można odkryć, zbadać czy opisać i przedstawić w formie kolorowej i atrakcyjnej prezentacji. To także realizacja konkretnych zastosowań praktycznych, które mają przełożenie na różne dziedziny codziennego życia. Tym się zajmujemy - niekonwencjonalnymi a zarazem skutecznymi rozwiązaniami, które można wdrażać tam, gdzie inne metody zawiodły lub tam, gdzie mogą służyć jako znakomite uzupełnienie.

W serwisie może i nie ma najświeższych informacji czy dokumentacji z eksperymentów, bo wiele materiałów we fragmentarycznej postaci - wciąż czeka na opracowanie do wersji użytkowej. Ale jest tu wystarczająco wskazówek, aby pobudzić ciekawość i skłonić do samodzielnego myślenia. I nie chodzi o zadawanie pytań w komercyjnie ironicznym stylu "czy to jest możliwe?", z negującym podtekstem w tle, a o zrównoważoną ścieżkę precyzującą zakres/kontekst poszukiwań i pytającą o to, "w jaki sposób zrobić to skuteczne?", "jak zoptymalizować proces?".PUBLIKACJE WŁASNE

w przygotowaniu.INNE

Projekt Lotto.

Projekt Lotto rozpoczął się od prowokacyjnej pracy badawczej, która powstała w lipcu 2004 roku; w ślad za nią poszły eksperymenty; sukces okazał się niezwykły. Wiele danych wymaga jeszcze opracowania do formy użytkowej, od tamtej pory - pojawiły się również nowe kierunki, które jako całość - tworzą podwaliny skutecznego systemu odwzorowującego efekt transmisji danych użytkowych w czasie.

[ wejście > ]

Eksperymenty z psychopercepcją.

Każdy rodzaj psycho/telepercepcji (w tym metody Remote Viewing) - jest procesem pozyskiwania informacji użytkowych przy pomocy umysłu i bez pośrednictwa danych mogących prowadzić do logicznych i/lub przyczynowo-skutkowych konkluzji na temat celu. Zjawiska takie jak telepatia czy jasnowidzenie są w rzeczywistości czymś bardzo powszechnym, potocznym i zwyczajnym; cechy wrodzone, będące częścią naturalnego potencjału ludzkiego. Kluczem jest właściwe pokierowanie doświadczeniem i procesem pozyskiwania informacji oraz właściwa interpretacja danych. Znajdziesz tu system profesjonalnego raportowania (wraz z instrukcjami), który przy użyciu dowolnych metod i narzędzi - ułatwia rozwijanie tego typu umiejętności.

[ wejście > ]

Exploratorium Explorers.

Eksploracje Niefizyczne są sposobem na zgłębianie rozległych obszarów świadomości, kreatywności i potencjału ludzkiego. Język eksploracji jako pewien sposób zadawania pytań, podsuwania wskazówek i organizowania przestrzeni badawczej - daje możliwość odnajdywania odpowiedzi, które normalnie nikomu nie przyszłyby do głowy. Exploratorium Explorers, to system ćwiczeń z prowadzeniem słownym, które znajdą swoje miejsce w szerikim spektrum zastosowań praktycznych.

[ wejście > ]

Twoje Skuteczne Ja.

Opracowania z tej kategorii - to proste a zarazem skuteczne narzędzia, mające na celu poprawę jakości codziennego życia. Bazują one na rozwiązaniach autorskich oraz wypracowanych wcześniej, przez takich pionierów jak Robert Monroe.

[ wejście > ]

Mikromedytacje & Beta-Testing.

Koncepcja eksperymentalna, projekt w toku.

[ wejście > ]

Hemi-Synths Explorers & Co.

Autorskie oprogramowanie i rozwiązania dedykowane pracy z dźwiękiem i ze świadomością.

[ wejście > ]

Publikacje i przekłady.

Soundwork - praca z dźwiękiem oraz praca ze skupiną świadomością.

[ wejście > ]

 

Zobacz także:

Wesołe Bąbelki - Spotkania z Przyjacielem (książka + audio)

Dotyk Świadomego Dźwięku - projekty i opracowania