copyright © by J.K.Chris

WESOŁE BĄBELKI - KRAJOBRAZY ŚWIADOMEGO DŹWIĘKU


szybka nawigacja

O książce

Czytaj on-line

Krajobrazy...


...Wesołe Babelki - podbijają serca, podbijają świat, niesione na skrzydłach świadomego dźwięku...

 

Ponieważ muzyka towarzysząca książce audio została przygotowana pod kątem wewnętrznych podróży, powstała odrębna seria nagrań (bez lektora) medytacyjno-kontemplacyjnych. Jej łagodne brzmienie poruszy Twoje serce, a kojące dźwięki zaniosą w głąb pogodnego odprężenia na skraju snu i jawy, gdzie doświadczenia staną się jeszcze bardziej żywe. Obecnie seria obejmuje następujące albumy:

próbka Chapter 1: Happy Bobbles, 2009 (2x ok. 21 min.)
próbka Chapter 2: Happy Sparkles, 2009, (2x ok. 23 min.)
próbka Chapter 3: Sowing and Harvest, 2009, (2x ok. 26 min.)
próbka Chapter 4: Up and Higher, 2009, (2x ok. 27 min.)
próbka Chapter 5: Happy Waves, 2009, (2x ok. 30 min.)
próbka Chapter 6: Hide and Find, 2009, (2x ok. 28 min.)
próbka Chapter 7: Well of Wishes, 2009, (2x ok. 41 min.)
próbka Chapter 8: Language of Luminous Butterflies, 2009, (2x ok. 41 min.)
próbka Chapter 9: Who is the Friend, 2009, (2x ok. 25 min.)
próbka Chapter 10: The Wiring, 2009, (2x ok. 56 min.)
próbka Chapter 11: Ribboners, 2009, (2x ok. 49 min.)
próbka Chapter 12: Intensity Clusters, 2009, (2x ok. 56 min.)
próbka Chapter 13: Constructor of Principles, 2009, (2x ok. 56 min.)
próbka Chapter 14: Onenesses of Many , 2009, (2x ok. 62 min.)
próbka Chapter 15: Where is the Truth, 2009, (2x ok. 47 min.)

W przygotowaniu jest jeszcze kilka kolejnych krajobrazów, związanych z rozdziałami drugiego wydania książki. Tytuły poszczególnych albumów zostały ujednolicone do języka angielskiego, ze względu na komfort międzynarodowej standaryzacji, ale wszystkie materiały tekstowe i czytane adresowane do polskiego odbiorcy - są w języku polskim.

 

 

Podkłady muzyczne zostały wykonane z użyciem autorskiej technologii "Świadomego Dźwięku". Świadomy Dźwięk, to metoda umożliwiająca dostrajanie stanów świadomości do konkretnych konfiguracji odczuwania (takich jak "świetlista radość", "otwieranie serca" czy "wykraczanie poza siebie"), na poziomie języków komórkowych, jakimi operuje układ nerwowy. Świadomy Dźwięk w sposób naturalny prowadzi w stany głębokiej relaksacji, sprzyjające uwalnianiu blokad oraz napięć, zarówno fizycznych, umysłowych jak i emocjonalnych. A więc ułatwia on lepsze nawiązanie kontaktu z różnymi poziomami siebie (jak kontakt z ciałem, z podświadomością, z wewnętrznym dzieckiem, itp.). Dzięki otwartej architekturze, z cegiełek Świadomego Dźwięku - można budować różniące się od siebie kierunki uświadomienia, dedykowane szerokiej gamie zastosowań praktycznych. To jest proces. Doświadczając prostego schematu pogodnych uczuć, jakie budzą się w Tobie każdorazowo podczas słuchania, z czasem przyzwyczajasz się do nich, a one zostają zapisane w tobie, na poziomie pamięci komórkowej jako pewne wzorce reagowania na otaczającą rzeczywistość. Jeśli pozwolisz swojej wyobraźni i wrażeniom - płynąć swobodnie na fali rezonansu z otaczającą cię przestrzenią dźwiękową, możesz doświadczać wielu niezwykłych podróży, mistycznych przeżyć, procesu uzdrawiania, czy kontaktu aspektami Większej Całości. Cechą Świadomego Dźwięku jest jego skuteczność. Dźwięk jest falą wibracji, która przenika się z innymi wibracjami na swej drodze, wprowadzając barwy i odcienie, kształty i wzory, ożywienie i światło, dynamikę i ruch, energię i informację. Świadomy Dźwięk robi to w szczególny, interaktywny sposób. "Happy Bobbles - The Soundscape Series" - jest jednym z przykładów adaptacji świadomego dźwięku, którego podstawy znajdziesz m.in. w serii Explorers Journey. Dłuższych próbek "Świadomego Dźwięku", w poglądowej jakości - możesz posłuchać w moim kąciku OMN. A dalej na tej stronie - znajdziesz jeszcze opisy i opinie użytkowników.


15 albumów - ok. 10 godzin muzyki
Typ pobrań zależy od polityki dystrybucji cyfrowej.

Opcjonalnie możesz zapytać o kopię na płytach.Uwaga: dostępność nagrań w MP3 (do bezpośredniego pobrania z internetu) zależy od polityki dystrybucji cyfrowej.

 

WIĘCEJ O POSZCZEGÓLNYCH ALBUMACH

 

PLAYGROUND SERIES - SHORT JOURNEYS
(seria "Plac Zabaw" - Krótkie Podróże)

cover

Wyobraź sobie, że twoje uczucia, gdy emitujesz je na zewnątrz, mogą przybrać postać wielkich kul tęczowego światła. Jak kolorowe skrzydła motyla, albo jak pełne ciepłego blasku bańki mydlane. Pomyśl, jak by to było złapać kogoś w taką barwną sferę radosnych uczuć. Albo jak by to było wskoczyć do takiej bańki i zanurzyć się w jej pogodnych odcieniach promiennej intensywności. Odkrywając nowe wymiary uczuć jakie cię otaczają, baw się tworząc własne i dając się złapać w te, które nadlatują. Wesołe Bąbelki. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 1 - Wesołe Bąbelki (ok. 21 min.)

02. SoundScape 1 - Happy Bobbles (ok. 21 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Wyobraź sobie, że jesteś czystą energią, która ma łaskotki. Bawiąc się takim scenariuszem pośród światłouczuć niesionych na fali radosnego dźwięku, odkryj co się dzieje, gdy wibracja jednej energii zostanie podniesiona w górę wibracjami drugiej. Poczuj niewinność dziecka i pozwól uwolnić się nieskrępowanej radości jaką w sobie nosisz w swoim sercu. Poznaj eksplozję ekstazy, gdy świetlista wibracja podniesie się jeszcze bardziej, poszerzając cię poza granice tego czym i kim jesteś. I przekaż dalej. Karmienie Mrówek vel Wesołe Iskierki. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 2 - Karmienie Mrówek vel Wesołe Iskierki (ok. 23 min.)

02. SoundScape 2 - Happy Sparkles (ok. 23 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Przypomnij sobie jakieś pogodne uczucia lub wspomnienia których one dotyczą, i pozwól niech to światło w tobie się rozwinie. Inspiracja, harmonia, pogoda ducha, radość, spokój lub cokolwiek innego. Pomyśl o tym, jak by to było wspaniale - podzielić się z innymi tym uczuciem, które w tobie wzrasta. Wyobraź sobie, że zasiewasz ziarno swoich uczuć, powierzając je Matce Ziemi. Uświadom sobie i poczuj, że to co wyrośnie z każdego tak zasianego ziarna - obrodzi kiedyś owocami, które ktoś zbierze. Uświadom sobie i poczuj, że ty również zbierasz owoce tego, co zostawili po sobie inni. Zasiewy i Zbiory. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 3 - Zasiewy i Zbiory (ok. 26 min.)

02. SoundScape 3 - Sowing and Harvest (ok. 26 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Wyobraź sobie, że fala światłodźwięku wynosi cię wysoko w górę, wyrzucając w przestrzeń niczym kulę. Wyobraź sobie, że osiągając maksymalną wysokość, zamieniasz się w świetlisty latawiec, który niczym liść niesiony na delikatnym ciepłym wietrze, miękko opada powracając tam, skąd wzniósł się w górę. Wyobraź sobie, że ty też, strzelasz płynącymi z serca falami światłodźwięku, które wynoszą innych na orbitę. Poczuj jak to jest płynąć na fali entuzjazmu, która wznosi cię w przestworza, odsłaniając barwne krajobrazy szerokich perspektyw. Wysokie Loty vel Puszczanie Latawców. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 4 - Wysokie Loty vel Puszczanie Latawców (ok. 27 min.)

02. SoundScape 4 - Up and Higher (ok. 27 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Wyobraź sobie, że jesteś falą dźwięku, która kreśli w przestrzeni barwne wzory kolorowego światła. Wyobraź sobie, że wraz z innymi falami dźwięku, mkniecie w przestworzach niczym ptaki, robiąc te wszystkie niezwykłe akrobacje, z których wyłania się piękno i harmonia. Poczuj jak jedna fala goni drugą, i jak od czasu do czasu fale przenikają się nawzajem i łączą, tworząc kaskady tęczowego blasku. Poczuj tę radosną zabawę, jaka towarzyszy uczuciu lekkości, zwinnej prędkości i elastyczności. Berko-wyścigi vel Wesołe Fale. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 5 - Berko-wyścigi vel Wesołe Fale (ok. 30 min.)

02. SoundScape 5 - Happy Waves (ok. 30 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Wyobraź sobie, że możesz zmieniać się w cokolwiek zechcesz. Poczuj jakby to było być wodą. Albo drzewem szeleszczącym na wietrze lub żółwiem leniwie sunącym po zielonej trawie. Albo piaskiem pustyni, lub wiatrem, który go unosi ku nowym lądom. Wzbudź w sobie tyle świetlistej radości ile tylko zdołasz, i zbadaj, kto bawi się z tobą w chowanego, towarzysząc ci w cieniu twoich uczuć i punktów widzenia. Odkryj świat, w którym nic nie jest takie, na jakie wygląda, świat w którym nawet ty - jesteś czymś więcej niż tylko własnym wyobrażeniem o sobie. Kamuflaże vel Znajdź Mnie. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 6 - Kamuflaże vel Znajdź Mnie (ok. 28 min.)

02. SoundScape 6 - Hide and Find (ok. 28 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Wyobraź sobie, że jest takie miejsce, w którym spełniają się życzenia. Że to miejsce znajduje po drugiej stronie powiek, głębiej nawet niż kraina snów. Udaj się w podróż prowadzącą poza przełęcz snów i odkryj wyzwania jakie niesie ze sobą przeprawa przez krajobrazy iluzji na pograniczu snu i jawy. Tam w oddali, pośród aksamitnych odcieni przytulnej nocy, w górę strzela jasny słup delikatnie pulsującego światła. Tam jest twój skarb. Skarb Śniącej Przełęczy vel Studnia Życzeń. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 7 - Skarb Śniącej Przełęczy vel Studnia Życzeń (ok. 41 min.)

02. SoundScape 7 - Well of Wishes (ok. 41 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Czy kiedy myślisz - używasz myśli lub obrazów? Przypomnij sobie, ile razy, zanim pojawią się w tobie jakieś myśli - już wiesz o czym one będą mówić. A gdyby tak skupić uwagę na tych impulsach wiedzy, wyłączając wszystko inne? Czy potrafisz zbudować swoją opowieść nie używając żadnych myśli? Czy potrafisz odszyfrować wibrację, w której ktoś zapisał dla ciebie specjalne przesłanie? Poznaj język bez słów, język czystych znaczeń, opartych na intencji. Język Świetlistych Motyli. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 8 - Język Świetlistych Motyli (ok. 41 min.)

02. SoundScape 8 - Language of Luminous Butterflies (ok. 41 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

cover

Pewnie chcesz wiedzieć, kim jest ten Przyjaciel, jak się nazywa i skąd pochodzi. Być może chcesz się dowiedzieć coś więcej na temat swojego Placu Zabaw lub zastanawiasz się czy są jeszcze jakieś gry i zabawy, inne niż te które już znasz. Możliwe że zastanawiają Cię niektóre postacie lub nieoczekiwane zwroty akcji. Cokolwiek chcesz się dowiedzieć - zrób to za pomocą uczuć, wyobraźni lub jakkolwiek inaczej. Pozwól na swobodny przepływ wrażeń, nadając znaczenie lub pozwalając by objawiło się ono przed tobą. Wszystkie pytania i odpowiedzi są już w tobie. Uchylając Rąbka Tajemnicy: Kim jest Przyjaciel. Odkryj z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni własną grę i jej zasady lub poznaj tę, którą przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 9 - Kim jest Przyjaciel? (ok. 25 min.)

02. SoundScape 9 - Who is the Friend (ok. 25 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

SCHOOL TRIPS SERIES - LONG JOURNEYS
(seria "Szkolne Podróże" - Długie Wędrówki)

cover

Udaj się w niezwykłą podróż do serca Ziemi. Zamknij oczy, oddychaj miękko i swobodnie, i pozwól niech pogodne myśli i świetliste uczucia poprowadzą cię przez proces przygotowawczy, a następnie niech zaniosą do centrum świadomości planety Ziemia. Odkryj portal (przez niektórych nazywany Kryształem Jądra Ziemi), w którym wymiary uczuć, fizyczności, myśli i wszystkie inne - łączą się ze sobą, stapiając w jedności. Ustanawiając energetyczne punkty odniesienia dla swojej podróży, spotkaj się z "uzdrowicielami Ziemi", magneto-plazmowymi stworzeniami, które niczym ogromne wieloryby, pływają w wokół jądra planety, utrzymując równowagę pomiędzy świadomością Ziemi a życiem na powierzchni. Instalacja. Z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni, odkryj własny scenariusz podróży lub poznaj ten, który przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 10 - Instalacja (ok. 56 min.)

02. SoundScape 10 - The Wiring (ok. 56 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

Album zawiera dźwięki rezonansu Schumana, niosące w sobie informację o podnoszeniu wibracji, przesunięciu percepcji i świadomości - w nowy wymiar odczuwania. Rezonanse Schumana dotyczą naturalnych rytmów naszej planety, jakie współgrają ze wszystkim co żyje na jej powierzchni.

Notatka dla osób podróżujących za pomocą świadomości. Album znakomicie się nadaje do ugruntowywania i wewnętrznego uzdrawiania opartego o energie Ziemi.

cover

Poznaj aspekty potencjału nieoznaczonych możliwości. Odkryj w jaki sposób "nicość" lub "pustka" - staje się konkretną i namacalną rzeczywistością. "Wstęgowce" to zaproszenie do podróży poprzez rozwój idący ścieżkami doświadczania nowych, wcześniej nieznanych przestrzeni, jakie wyłaniają się, gdy świadomość naświetla swoją obecnością oceany Nieznanego. Zbuduj z energii ziemskich swój skafander ochronny i pozwól, niech inspiracje i uczucia zaniosą cię do odmiennych systemów energetycznych, gdzie możesz zbierzesz doświadczenia być może inne niż te, które znasz na Ziemi. Wstęgowce. Z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni, odkryj własny scenariusz podróży lub poznaj ten, który przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 11 - Wstęgowce (ok. 49 min.)

02. SoundScape 11 - Ribboners (ok. 49 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

Album znakomicie się nadaje do medytacji, w których przedmiotem skupienia jest doświadczenie i uświadomienie sobie każdego aspektu otaczającej rzeczywistości.

Notatka dla osób podróżujących za pomocą świadomości. Ten album został zaprojektowany tak, aby 'studzić' wpływ obcych systemów energii, zbyt intensywnych 'mentalnie' względem obszarów codziennego, ziemskiego doświadczenia.

cover

Poznaj aspekty intensywności. Odkryj co dzieje się, gdy intensywność twojej własnej świadomości - przekroczy masę krytyczną i osiągnie nowy poziom jakości. Odkryj jakie odcienie intensywności nosisz w sobie, oraz które z nich warto wzmacniać i utrwalać w sobie i dla innych. Czy będzie to promienna obecność poprzez skupienie świadomości? A może czysta bezwarunkowa miłość? Poczuj swoją 'promienną obecność bez granic' i popłyń z nurtem uczuć i kosmicznych inspiracji. Klastry Intensywności. Z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni, odkryj własny scenariusz podróży lub poznaj ten, który przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 12 - Klastry Intensywności (ok. 56 min.)

02. SoundScape 12 - Intensity Clusters (ok. 56 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

Album znakomicie się nadaje do medytacji, w których uświadomienie jest zorientowane w stronę odczuwania obecności skupionej w jednym intensywnym punkcie.

Notatka dla osób podróżujących za pomocą świadomości. Ten album został zaprojektowany tak, aby ułatwić uzyskiwanie głębokich doznań, przy jednoczesnym pobudzeniu i utrwaleniu równowagi wewnętrznej.

cover

Poznaj aspekty abstrakcji. Odkryj co dzieje się, gdy paradoks staje się rzeczywistością, łamiąc wszelkie zasady i prawa fizyki. Dowiedz się w jaki sposób przekraczać granice. A jeśli znasz już prawa jakie rządzą rzeczywistością, to sięgnij jeszcze głębiej i dowiedz się jakie prawa rządzą tymi prawami. Poznaj w jaki sposób doświadczasz i rozłóż swoje doświadczenie na części, a następnie złóż z tych samych fragmentów coś nowego i zupełnie innego. Konstruktor Zasad. Z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni, odkryj własny scenariusz podróży lub poznaj ten, który przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 13 - Konstruktor Zasad (ok. 56 min.)

02. SoundScape 13 - Constructor of Principles (ok. 56 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

Album znakomicie nadaje się do medytacji, których podstawą są tzw. koany czyli paradoksy.

otatka dla osób podróżujących za pomocą świadomości. Ten album został zaprojektowany tak, aby ułatwić rozpoznawanie subtelnych wzorów energii, z których wyłania się struktura każdego wewnętrznego doświadczenia.

cover

Odkryj, co to znaczy być jednością z innymi i dowiedz się jak działa świadomość zbiorowa. Poznaj naturę zbiegów okoliczności i dowiedz się w jaki sposób świadomość zbiorowa synchronizuje cząstki swojej całości. Rozpoznaj związek pomiędzy skupioną świadomością, a odcieniami synchronii jakie się wyłaniają pomiędzy tobą a światem, gdy wchodzisz na wyższe poziomy jaźni. Zbadaj, czy są na Ziemi świadomości zbiorowe, które osiągnęły masę krytyczną i stały się samoświadome. Odkryj swoją własną, wieloaspektową naturę, z której rodzi się twoja osobista spójność. Jedności z Wielu. Z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni, odkryj własny scenariusz podróży lub poznaj ten, który przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 14 - Jedności z Wielu (ok. 62 min.)

02. SoundScape 14 - Onenesses of Many (ok. 62 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

Album znakomicie nadaje się do medytacji i kontemplacji nad naturą własnego Ja.

Notatka dla osób podróżujących za pomocą świadomości. Ten album został zaprojektowany tak, aby ułatwić medytacje, w których indywidualne działania, stają się spontanicznie skorelowane.

cover

Dowiedz się, gdzie leży prawda i jaka jest natura rzeczywistości, mieniącej się bogactwem świetlistych perspektyw i kalejdoskopem barwnych punktów odniesienia. Zerknij za kurtynę nienazwanego i dowiedz się, co za tym wszystkim stoi. Sięgnij do swojego kodu źródłowego i zmień swoje przeznaczenie, rozpoznając jego miejsce w Wielkim Planie. Zbadaj, co to znaczy być Boską Cząstką. Uchylając Rąbka Tajemnicy: Gdzie leży Prawda. Z pomocą świadomego dźwięku, uczuć i wyobraźni, odkryj własny scenariusz podróży lub poznaj ten, który przekazuje Przyjaciel w książce Wesołe Bąbelki.

01. Audiobook 15 - Gdzie leży Prawda? (ok. 47 min.)

02. SoundScape 15 - Where is the Truth (ok. 47 min.)


Wiele chwil wspaniałej rozrywki, prosto na Twój przenośny odtwarzacz. Bezstratny FLAC lub MP3 w wysokiej jakości znajdziesz tutaj:

<bandcamp>

Album znakomicie nadaje się do medytacji transformacyjnych.

Notatka dla osób podróżujących za pomocą świadomości. Ten album został zaprojektowany tak, aby ułatwić nawiązywanie kontaktu z własnym ciałem i emocjami, na ich najgłębszych poziomach. Idealnie nadaje się do integracji.


QUIESCENCELAND SERIES - FAR JOURNEYS
(seria "Zakątek" - Dalekie Podróże)


Trzecia seria jest w przygotowaniu.
CO MÓWIĄ INNI - Z DZIENNIKÓW ODKRYWCY:

*

"Sięgając po te 'wesołobąbelkowe soundtraki', moją pierwszą myślą było - 'ot, kolejny new-age'owy wynalazek, z ładnym opisem i śmieszną nazwą'. Pewnie ów 'wynalazek' powędrowałby gdzieś do szafy z innymi i w zapomnienie, gdyby nie okazało się, że jest to całkiem fajna muzyka, nadająca się do słuchania w tle codziennych zajęć i do medytacji, a nawet do snu. Można się przy tym przyjemnie odprężyć, a jednocześnie pozostać w pogodnym skupieniu przez długie godziny. Dziś mogę powiedzieć, że jest to miłe uzupełnienie, kiedy mam bardzo dużo pracy do wykonania. Super!"

*

"Od dawna działam z różnymi systemami, takimi hemi-sync, brainsync, czakra toning, czy silva. Lubię testować takie rzeczy, ale tyle wszystkiego teraz jest, że nie sposób zajmować się tylko jedną na raz. Dlatego też mieszam wszystkiego po trochę :-) i przy okazji sprawdzam, co się dzieje, kiedy dodaję coś nowego. Jedno co mogę powiedzieć o tych melodiach, to to, że od kiedy ich słucham, zmieniła się jakość moich doznań z innymi programami. Rzeczywiście przeżycia są pełniejsze, bogatsze i bardziej żywe. Dla tych, którzy szukają przygód w stylu Monroe'go, potwierdzam, że 'Wesołe Bąbelki' mogą wzmocnić efekty pracy z hemi-sync."

*

"Pamiętam tylko początek nagrania, potem już nic, dlatego nie umiem ocenić muzyki. Ale za to kiedy tego słucham, bardzo dobrze się wysypiam. Na drugi dzień mam mnóstwo energii i chęci do działania. Pomaga też przy bólach głowy."

*

"Znakomita muzyka kontemplacyjna. Kiedyś wydawało mi się niemożliwym wytrwać przez godzinę w bezruchu bez zasypiania. Teraz przez tę godzinę mam podwyższoną świadomość na skraju snu i jawy, świadomie odczuwam wszystko na czym skupiam uwagę i mimo pogrążenia w półśnie, nie mam żadnego kłopotu koncentracją na czymkolwiek, nawet na pustce."

* * *

"Faktycznie coś w tym jest. Lubię zwiedzać w myślach różne miejsca i badać intrygujące idee. Czasem niektóre tematy medytacji są tak egzoyczne, że trudno mi się do nich dostroić, bo 'coś' wypycha mnie na zewnątrz. Trafiam też na tematy medytacji, po których, jeszcze przez parę godzin nie mogę 'zgrać się' ze swoim fizycznym otoczeniem; ziemskie sprawy wydają się być nienaturalne i odległe, a nawet trochę irytujące. Ta muzyka okazuje się być przydatna w obu przypadkach. Medytacje przy niej stają się głębsze i wyraźniejsze, a powrót jest bardziej łagodny."

*

"Amatorsko zajmuję się tworzeniem muzyki. Chwilami trudno mi w tych nagraniach wyłapać jakąś regularną melodię, ale łatwo się skupić i odprężyć :-) Dźwięki fantastycznie przeplatają się ze sobą, tworząc barwne wzory, a gdy próbuję wniknąć głębiej, to wyłaniają się nowe i zaskakujące brzmienia. Naprawdę super."

*

Fajnie że na rynku nagrań ezoterycznych powiało świeżością. Nooo i interesującymi nowinkami technicznymi. Fajnie że ktoś porusza takie egzotyczne tematy, bez wymyślania nawiedzonej ideologii przy okazji. Fajnie że ten system jest bogaty, a jednocześnie wyważony i neutralny wobec przekonań. Nie mogę się doczekać kolejnych pomysłów ze świadomym dźwiękiem i Przyjacielem w roli głównej. Fajnie że to jest w Polsce.

*

Tak wyglądają przykładowe opisy na temat serii ścieżek dźwiękowych dedykowanych e-książce 'Wesołe Bąbelki' (niektóre z relacji pochodzą z bezpośredniego przekazu ustnego, od osób nie korzystających z interaktywnych sfer internetu). Być może niektóre z zawartych tam odczuć lub stwierdzeń, dotyczą również i Ciebie. Być może dopiero stoisz u progu przygody, ale nie wiesz gdzie zacząć. Być może... Z myślą o Twoich marzeniach, pytaniach i rozterkach - przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę. Co jakiś czas znajdziesz tu nowy rozdział czytanej e-książki 'Wesołe Bąbelki', z muzyką w tle (do pobrania za darmo). W ten sposób usłyszysz i poczujesz co zawierają ścieżki użyte do audio-książki i wyrobisz sobie własne zdanie. Ponieważ każdy album ma indywidualną zawartość (podobieństwo brzmień wynika z tematu muzycznego dedykowanego książce), będziemy też co jakiś czas pisać o tym, co znajdziesz na poszczególnych płytach, by nakreślić mapę konkretnych przykładów i zastosowań.


UNIWERSALNA NOTATKA BHP: ze względu na charakterystykę brzmień i przestrzeni dźwiękowych, zawierających naturalne pulsacje i wibracje, nagranie może wykazywać właściwości silnie stymulujące. Dlatego też proponujemy przestrzeganie zasad podobnych jak w przypadku nagrań psychoaktywnych (np. zawierających dudnienia różnicowe). Ogólnie wskazania te mówią o środkach ostrożności i konsultacji z lekarzem przy niektórych formach epilepsji, niektórych schorzeniach psychicznych, w przypadku ciąży i w innych sytuacjach budzących wątpliwości. Wskazania te mówią także o zachowaniu ostrożności podczas prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Produkt jako nagranie dźwiękowe, mimo iż może zostać użyty jako narzędzie terapeutyczne, sam w sobie jest wyrazem ekspresji artystycznej i w taki sposób należy go traktować; autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z użytkowania. Pamiętaj również, że takie nagrania mogą być użyte w jako znakomity dodatek wspierający rekonwalescencję lub jako element wspomagający przy łagodzeniu rozmaitych skutków i trudności związanych z powrotem do optymalnej kondycji zdrowotnej. Niemniej zachowaj zdrowy rozsądek. Nagrania tego typu nie zastąpią właściwej diagnozy lekarskiej ani odpowiedniego postępowania medycznego i nie należy ich stosować jako zamiennika w tym względzie.